کاشت مو به روش نیوگرافت – مزایا و معایب، هزینه و روش کار

  • خانه
  • -
  • کلینیک
  • -
  • کاشت مو به روش نیوگرافت – مزایا و معایب، هزینه و روش کار
 کاشت مو به روش نیوگرافت – مزایا و معایب، هزینه و روش کار

کاشت مو به روش نیوگرافت از آن جایی که امروزه گزینه‌های کاشت مو برای افراد دچار ریزش مو کم نیست، لازم است با شیوه‌ی پرکاربرد دیگری تحت عنوان کاشت مو نیوگرافت آشنا شوید تا بتوانید با اطلاعات کامل، درمان با این روش را پشت سر بگذارید. به دلیل اینکه در این فرآیند شما از هرگونه خطر یا آسیب به پوست یا ریشه‌ی مو در امان خواهید بود و همچنین قادر به برگرداندن موهای جوان و شاداب خود هستید، بد نیست با ویژگی‌های دیگر این روش آشنا شده تا با خیال راحت این شیوه‌ی کاشت طبیعی مو را انتخاب کنید. در روش کاشت مو نئوگرافت تمام تارهای سالم موی شما که عمدتا از مناطقی که رشد مو خوب است انتخاب می‌شوند، به محل دچار ریزش انتقال می‌یابند. شاید از خود بپرسید کاشت مو نیو گرافت چیست‌؟

مراحل انجام کاشت مو به روش نیوگرافت

روش کاشت مو به روش Neo graft این شیوه‌ای نیست که مختص موهای خانم‌ها یا آقایان باشد، در حقیقت این روش در زنان و مردان یکسان عمل می‌کند و در آن محدودیتی از لحاظ جنسیت دیده نمی‌شود؛ خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی و پیدایش شیوه‌های جدید درمان، می‌توان انتظار نتایج بسیار موثری را داشت؛ به صورت کلی افراد تمایل دارند تا به جای شیوه‌های جراحی سخت، این راه را امتحان کنند و این امر به دلیل خطر و عارضه‌ی حداقل این روش است.

در حال حاضر کاشت مو به روش نئوگرافت روشی نیست که تنها توسط پزشک صورت گیرد و در کنار وی از دستگاه پیشرفته پزشکی استفاده می‌شود و پزشک می‌تواند با استفاده از این دستگاه دقت کار خود را در برداشت و کاشت فولیکول‌های مو بالا برده و در نتیجه این روش را بدون کوچکترین جای زخمی انجام دهد. این دستگاه به نحوی برنامه‌ریزی شده است که بتواند واحدهای هر بخش را بین بانک مو و بخش دریافتی را به درستی انتقال دهد، از مزایای دیگر این دستگاه مرحله‌ی برداشت و کاشت موها بدون هیچ‌گونه آسیب است.

مزایای کاشت مو نیو گرافت

یکی از مزیت‌های این روش در آن است که فرد نگران عارضه‌ی پس از جراحی نخواهد بود چرا که، هیچ محل مشخصی از زخم در این جراحی موجود نیست، هیچ تغییری در پوست سر نمی‌گذارد و نگرانی برای پوشاندن آن وجود ندارد چرا که اصلا زخمی ایجاد نشده است؛ همچنین دوران نقاهت در این روش بسیار کوتاه بوده و متقاضی خیلی زود می‌تواند به زندگی عادی خود بازگردد. با این روش به آسانی و در زمان کوتاهی می‌توانید به شکل موهای سالم خود در گذشته برسید و این نکته را یادآور می‌شویم که در این روش از فولیکول‌های موی خود شما استفاده شده است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس تلفنی با مطب