بهترین کلینیک کاشت مو

  • خانه
  • -
  • کلینیک
  • -
  • بهترین کلینیک کاشت مو
 بهترین کلینیک کاشت مو

اهمیت پزشک در کاشت مو

شاید مهم ترین چیزی که فردی که تصمیم به کاشت و یا پیوند مو دارد باید به آن اهمیت دهد، پزشکی است که این پروسه را انجام خواهد داد. متاسفانه در برخی از کلینیک های کاشت مو، این کار توسط دستیار پزشک و یا افراد غیر حرفه ای انجام می شود؛ در صورتی که تجربه و تخصص پزشک متخصص پوست و مو حرف اول را در این زمینه می زند. حتی اگر کاشت مو غیرقابل بازگشت باشد، برای یک دوره به برخی معاینات پزشکی در فواصل معین نیاز است. در صورت تغییر و آسیب دیدن مو یا عوارض احتمالی که ممکن است روی پوست شما ایجاد شود، باید مرتباً با پزشک در تماس باشید. بنابراین انتخاب پزشک به عنوان مهم ترین نکته می باشد.

از جمله امکاناتی که یک مکان را به بهترین کلینیک کاشت مو ایران تبدیل می کند، میزان موفقیت پزشکان متخصص پوست و مو است. هنگامی که می خواهید عمل جراحی زیبایی مانند کاشت مو را انجام دهید، مراجعه به متخصصان در آن زمینه بسیار مهم است. از آنجا که پیوند مو نیاز به مراقبت طولانی مدت دارد؛ خدمات پس از کاشت، بررسی های لازم پزشکی و مشاوره منظم بسیار مهم هستند. پزشک کاشت مو را از نظر معیار های زیر باید بررسی کرد:

✔ چه میزان از این کار آگاهی دارد؟

✔ نمونه کارهای پزشک به چه شکل هستند؟

✔ چه مدتی است که این کار را انجام می دهد؟

✔ میزان رضایتمندی بیماران وی چه میزان است؟

✔ روند پیگیری بیماران بعد از کاشت مو چگونه است؟

پزشکانی که این ویژگی ها را دارند، رضایت بالایی را در این زمینه به بیماران خود ارائه می دهند. مسئله دیگر این است که هر فرد دارای پوست سر و بافت منحصر به فرد خود می باشد. به همین دلیل، پزشک متخصص کاشت مو، باید پوست سر فرد را به صورت دقیق مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد. پزشک یک نمونه از رشته مو را گرفته و آن را برای آزمایش و تجزیه و تحلیل به آزمایشگاه ارسال می کند. پروسه کاشت مو باید توسط افرادی انجام شود که موفقیت آن ها در این زمینه ثابت شده است.


کلینیک کاشت مو

علاوه بر انتخاب پزشک، راهنمایی درست و مشاوره به موقع، همین طور امکانات و کیفیت مکان یا کلینیک پیوند مو نیز دارای اهمیت است. شرایطی از قبیل استریل بودن اتاق کاشت مو و تمیز بودن مواد و وسایل مورد استفاده، باید کاملاً بررسی شوند چرا که با توجه به شیوع کرونا، به نظر می رسد که از جمله ویژگی هایی است که باعث می شود مکانی تبدیل به بهترین کلینیک پیوند مو شود. از سوی دیگر آرامش محیط کلینیک نیز بسیار ضروری است چرا که کاشت مو فرایندی نیست که طی یک ساعت به پایان برسد و نیاز است که فرد در پروسه ی کاشت مو، چند ساعتی را در کلینیک سپری کند.


✅ سهولت افتتاح کلینیک کاشت مو

از آنجا که باز کردن کلینیک کاشت مو کار بسیار سختی نیست؛ افراد زیادی به این کار سوق داده شده می شوند. در چنین حالتی، جای تعجب ندارد که قیمت ها بسیار ارزانتر از معمول به نظر رسند! متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل دیدن قیمت های مناسب، این نوع کلینیک های بدون مجوز را ترجیح می دهند. فراموش نکنید زمانی که صحبت از سلامت شما می شود، بهتر است حتما به مجوز کلینیک و مدرک تخصصی پزشک دقت شود. کرونا به ما یاد داد که نعمتی بالاتر از سلامتی نیست پس به بهای ارزان آن را از دست ندهید.

افرادی که بدون تحقیق و تنها به خاطر تبلیغات زرد رنگ، موهای خود را در برخی مراکز کاشت مو پیوند می زنند، ممکن است بعدا از این مراکز ناراضی باشند. به یاد داشته باشید که در چنین مواردی علاوه بر صرف هزینه، افرادی که پیوند مو موفق نداشته اند و یا ظاهر جدیدشان را دوست ندارند، معمولا دچار افسردگی می شوند. از جمله عوامل نارضایتی افراد می تواند موارد زیر باشد:

⛔ موهایی که مناسب پوست سر نیستند،

⛔ تکنیک هایی که برای پوست نامناسب هستند،

⛔ مدل موهایی که با شکل صورت مطابقت ندارند.

در چنین مواردی، کلینیک های تخصصی کاشت مو، پروسه ی کاشت موی فرد را بررسی کرده و برنامه های لازم را جهت ترمیم و اصلاح کاشت موی فرد انجام می دهند. در صورت ایجاد زخم و مشکلات مشابه پیوند مو، پزشک با روش های درمانی مناسب آن ها را به حداقل می رساند.


✅ چکاپ های منظم

 

کاشت مو یک روش یک طرفه نیست و نیاز به کنترل و پیگیری طولانی مدت دارد. کلینیک های کاشت مو باید خدمات مراجعات مجدد در فواصل منظم را ارائه دهند تا همه بیماران به صورت خصوصی، بتوانند از خدمات مشاوره و پیگیری روند کاشت مو بهره مند شوند. این ها ویژگی هایی هستند که به شما کمک می کنند تا بتوانید بهترین کلینیک کاشت مو را پیدا کنید.


✅ گواهی/مجوز کاشت مو

کلینیک هایی که کاشت مو را انجام می دهند، باید دارای گواهی تخصص در این زمینه باشند. کلینیک های پیوند مو بدون مجوز نمی توانند عملیات موفقیت آمیز در کاشت مو را انجام دهند. افرادی که گواهی پیوند مو را دریافت می کنند، باید مدرک پزشکی داشته باشند.


✅ فرایند پس از کاشت مو

پس از کاشت مو، پیگیری دکتر کاشت مو ادامه دارد. بانداژها در روز بعد باز می شوند. زخم و التهاب با استفاده از داروهای تجویز شده توسط پزشک پیشگیری می شوند. توصیه می شود هر روز موها را به طور مرتب بشویید. این کار یک احتیاط برای جلوگیری از ایجاد زخم بر روی پوست است. در مدت زمان کوتاهی مانند 2 هفته، پوست سر بهتر می شود.

موهای جدید در ابتدا ضعیف هستند و در مقادیر کمی ظاهر می شوند. این موها در دوره های بعدی ریخته می شوند. اگرچه این شرایط ممکن است فرد را بترساند، اما موهای پرپشت تر در مدت زمان کوتاهی دوباره در می آیند. بلند شدن موهای دائمی حدود 3 تا 6 ماه طول می کشد. در ششمین ماه، موهای ناحیه ای که در آن کاشت انجام شده، بلند می شود و فرد ظاهر طبیعی پیدا می کند.

روند بهبودی به دلیل برخی عوامل مانند سازگاری و تنظیم موها تا یک سال متغیر است. فرد پس از 1 سال موهای جدیدی خواهد داشت. در طی این روند، پیگیری های پزشک ادامه دارد. معاینه مجدد در روزها و فواصل زمانی مشخص ضروری است. بهترین کلینیک پیوند مو کلینیکی است که در طی این فرایند پشتیبانی و مشاوره ی دائمی را ارائه می دهد و همیشه پاسخگوی سوالات فرد باشد؛ مخصوصا افرادی که از شهرستان و یا راه های دور مراجعه کرده اند.


✅ مهارت های پیشرفته ی پزشک

اهمیت کاشت مو در اصلاح ظاهری فرد می باشد. ظاهر جدید موهای پیوند شده با این منظور نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. پس از تجزیه و تحلیل رشته مو مناسب، پیوند مو انجام می شود. این وظیفه ی فرد است که بعد از این پروسه موهای جدید را شکل دهد. با این حال، طراحی و علامت گذاری جهت پیوند مو در طول پروسه کاملاً به نظر پزشک متخصص پوست و مو بستگی دارد.

پزشکانی که به زیبایی شناسی اهمیت زیادی می دهند و از هنر پیشرفته ای در این زمینه برخوردار هستند، کاشت مو را بعد از در نظر گرفتن مدل مویی که بسیار مناسب فرد است، شروع می کنند. به همین دلیل، مهارت هنری پزشک و تصمیمات وی در مورد الگوی زیبایی شناسی مناسب، از اهمیت بالایی برخوردار است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس تلفنی با مطب